top of page

o polemice

Jeśli szukasz idealnego miejsca na relaksującą kawę, zdrowy posiłek lub pyszne ciasto, to Polemika w Nowym Targu jest miejscem, na które powinieneś się udać!

Nasza kawiarnia oferuje wyjątkową atmosferę, w której możesz odpocząć i zrelaksować się z ulubioną książką lub przyjaciółmi. Przytulne wnętrze, przyjazna obsługa i delikatna muzyka w tle sprawiają, że czujesz się jak w domu.

Nasza karta menu składa się z różnorodnych propozycji dla każdego smaku, od świeżych kanapek i sałatek, po rozmaite rodzaje kawy i herbat. Nasze menu zostało stworzone z myślą o zrównoważonym odżywianiu i zdrowym stylu życia, ale jednocześnie nie brakuje u nas również słodkości. Nasze ciasta i wypieki są przygotowywane z najlepszych składników, a każdego dnia w ofercie znajdziesz coś nowego, aby Cię zaskoczyć i zadowolić.

Jeśli chcesz zorganizować spotkanie biznesowe lub imprezę okolicznościową, to Polemika również Cię nie zawiedzie. Nasze przestronne wnętrze i profesjonalna obsługa zawsze stworzą odpowiednią atmosferę dla Twojego wydarzenia.

Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście, abyś mógł samodzielnie przekonać się, jak wyjątkowe jest to miejsce. Czekamy na Ciebie!

IMG_2759.HEIC
bottom of page